Кохаю тебе! — Д. Сміт

Їм було по 40. Найкращий вік для осмислення вічних цінностей. Вони сиділи на березі моря, просто на камінні, дивились на маленькі хвилі та насолоджувались прохолодним осіннім повітрям. Хмуро. Може навіть скоро піде дощ, та їм яка різниця, люблять таке. Загорнувшись у теплий коцик, він міцно притис її до себе, грілися. Поруч стояли картонні стакани від кави, вже пусті, і дуже символічно та по-юнацьки були намальовані серця маркером. Дівчина у кав’ярні посміхалась, малюючи їх, їй сподобалась, вже не молода пара, що трималась за руки.


Декілька хвилин мовчання і ось вона каже: «Знаєш, я б хотіла, щоб ти помер раніше за мене, не на довго, але раніше.»
Він здивовано поглянув їй в очі, це було сказано серйозно.
— «Але чому? Я не розумію, який в цьому сенс і звідки в тебе такі думки?»
— «Чому? Гарне питання.
Я уявила, якби помирала, то останнє, що хотіла би бачити – це твоє обличчя, відчувати твої долоні. І коли б я закрила очі, з твоїх би впали сльози, на ліжко. Це була б моя ранкова роса. Це був би ранок. Я не знаю, чи відчувають люди хоч щось, після припинення дихання, але я би точно була щаслива. Ти зробив мене щасливою, а в той момент я просто остаточно переконалась би в цьому.
Але ж я кохаю тебе! Я хочу, щоб ти не відчував болю. Тому краще, щоб першим пішов саме ти. Не зараз звичайно, я думаю, на це відведений інший час. Але тоді б ТИ дивився на мене в свої останні хвилини, розумів би, що справді щасливий, бо кохав мене усе життя, і я тебе кохала. Я тримала б твої руки, притискала їх до свого серця. І, закривши свої очі, з моїх би пішов дощ. Це була б осінь. Теж ранок. Чому ранок? Тому що майже кожного ранку ми разом робили собі каву і сидячи, чи то на балконі у плетених кріслах, чи то на кухні, ми разом прокидались. Мій ранок завжди був твоїм. А твій – завжди моїм. Я б поцілувала твої губи, на прощання, ти б це точно відчув, я впевнена. Ти був би щасливий. А я, хоч і в печалі, але точно знала б, що тобі добре.»
«Я кохаю тебе.» — все, що прозвучало у відповідь. Це і є головним у житті.

P.S. подивіться фільм «Остання любов містера Моргана»

Даша Сміт

 

 

Добавить комментарий